Каса Ла Кола

Каса Ла Кола е изградена во 2011 година. Се наоѓа во близина на црквата Св. Јован, на 2 минути пешачка одалеченост од центарот на градот. Вилата располага со 6 соби, односно:

  • Две двокреветни студија (2+1) со еден брачен кревет и софа која има можност за пуштање, опремени со ТВ со кабловска, купатило, фен за коса, мини сеф и чајна кујна која ги има сите потребни елементи и апарати за целосно функционирање.
  • Четири трокреветни соби опремени со ТВ со кабловска, купатило, фен за коса, мини сеф, мини фрижидер.

Сите соби имаат пешкири за користење, бесплатен интернет Wi-Fi во целиот објект, 24/7 достапна услуга и видео надзор. Вилата има заедничка просторија погодна за дружба со пријателите и комплетно опремена кујна достапна за користење на гостите 24/7.

Контактирајте не’ и ќе ве поврземе со Каса ла Кола

vikendvokrusevo@yahoo.com
075/318-779


Share on:

Апартмани Бубамара – катче со привлечни содржини

Во центарот на Крушево се наоѓаат Апартмани Бубамара кои покрај комфорното сместување нудат различни содржини за да ве натераат да останете ден плус во Крушево.

Бубамара располага со удобни апартмани во кои има соодветни лежаи и за деца и за возрасни, а апартманите нудат содржини како пинг понг маса, тераса со панорама и паркинг простор доколку доаѓате со сопствено возило.

Уникатниот амбиент не само во апартманите, туку и на терасата ќе ви го даде уникатното чувство дека сте во местото на традиција и култура – Крушево.

Апартмани Бубамара се дел и од сместувачките капацитети кои се корисници на ваучери за туризам. Целосната листа на следниот линк.

Резервирајте!

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Апартмани Бубамара. 075/202-190

Share on:

Апартмани Алекс за релаксирачки и удобен престој

Апартмани Алекс се наоѓаат во центарот на Крушево кои истовремено нудат и такси услуги.

Луксузни апартмани со различен број на легла и свежо реновиран амбиент кој ќе ве намами кога еднаш ќе престојувате тука уште еднаш да дојдете.

Екстериерот е подеднакво убав како и ентериерот. Овие нови апартмани ќе го направат вашиот престој во Крушево релаксирачки и удобен.

Погледнете подолу уште неколку фотографии и контактирајте не’ за да ве сместиме во еден од најудобните апартмани во Крушево.

Контактирајте не’ на следниве адреси:

vikendvokrusevo@yahoo.com
078/324-980

Share on:

Апартман Нане – вистинско место за одмор

Апартман Нане е еден пријатен апартман во Крушево во непосредна близина на хотелската зона. Околината на апартманот нуди прекрасна природа, чист воздух и мир, а гостопримството ќе ве изненади позитивно.

Ако сакате пријатна атмосфера, опремен апартман со телевизија, бежичен интернет и место за паркинг тогаш изберете го апартман Нане.

Свежината која ја носи овој реновиран апартман ќе ви овозможи вистински одмор.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Апартман Нане. 075/618-684

Share on:
Викенд во Крушево

Викенд во Крушево

error

Уживате во нашиот сајт? Споделете да дознаат и другите. :)