Вила Тоше Д.

Вила Тоше Д. се наоѓа во строгиот центар на Крушево, веднаш позади црквата Св. Никола и на само неколку метри од Градскиот парк.

Вилата ги нуди сите потребни услови за пријатен престој преку целата година.

Вила Тоше Д. располага со 7 студија. Секое студио е модерно опремено и располага со своја мини кујна, купатило, ТВ, Wi-Fi, тераса и парно греење.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Вила Тоше Д.
070/608-700

Share on:

Сместете се во вила Фила

Вила Фила се наоѓа во повисоките делови од Крушево, во околината на хотелската зона, но е оддалечена само 10 минути од центарот на градот. Нуди топло и гостопримливо сместување заедно со пристапни цени.

Како посетител можете да одберете соба или апартман опремени со интернет, парно загревање и одличен пејзаж кон градот.

Ако сте во Крушево ова лето тогаш вашата идеална опција за сместување е Вила Фила.

Контактирајте не’ за да ве сместиме во еден од поубавите апартмани во градот.

☎ 075 252 133
? vikendvokrusevo@yahoo.com

Share on:

Посетете ги Апартмани ла Штабе

Апартмани Ла Штабе се сместени во непосредна близина на хотелската зона во Крушево и располагаат со два апартмани во кои има оспособен простор и за деца и за возрасни.

Овие апартмани се со долга историја на сместување, но во 2019-та беа целосно реновирани и приспособени да ги задоволат сите потреби и барања на туристите.

Посетете ги Апартмани ла Штабе кои имаат свој паркинг, бежичен интернет, клима и комоција.

Во апартманите можете да искористите и ваучер за туризам. 078/301-413

Share on:

Вила Ла Кола

Вила Ла Кола е изградена во 2007 година, а е целосно реновирана во 2020 година.  Се наоѓа во близина на црквата Св. Јован, на 2 минути пешачка одалеченост од центарот на градот. Располага со 9 соби, односно: 

  • Три двокреветни студија со еден брачен кревет, ТВ со кабловска, мини фрижидер, купатило и тераса со поглед спрема градот.
  • Шест апартмани, кои имаат посебна спална соба за две лица и ТВ со кабловска, посебна дневна соба, ТВ со кабловска, аголна гарнитура која е во можност за пуштање и правење на два одделни кревети или еден брачен кревет, комплетно опремена кујна, купатило и тераса со поглед спрема градот.
  • Сите соби имаат фен за коса, како и пешкири за користење. Вилата има заедничка просторија погодна за држба со пријателите. Во цел објект има бесплатен интернет (Wi-Fi) како и 24/7 достапна услуга, видео надзор и паркинг.

Контактирајте не’ и ќе ве поврземе со Вила ла Кола.

vikendvokrusevo@yahoo.com
075/318-779

Share on:
Викенд во Крушево

Викенд во Крушево

error

Уживате во нашиот сајт? Споделете да дознаат и другите. :)