Вила Мазар

Вила Мазар се наоѓа во центарот на градот, па можете лесно да се снајдете. Во близина на вилата има се што ви е потребно, како на пример, мини-маркет, пицерии, ресторани, месара, тука е и Градскиот парк и плоштадот.

Вилата располага со две комплетно опремени студија, со еден брачен кревет и по еден единечен кревет. Истите располагаат со WC- купатило, мини кујна и се што е потребно од кујнски прибор, ТВ, Wi-Fi, греење на струја со панели, паркинг. Вилата исто така располага со тераса и голем двор.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Вила Мазар. 071/398-232

Share on:

Винце Апартмани

Апартманите се наоѓаат веднаш до жичарницата, на главната улица, на само 5 минути од центарот на градот. Во близина на апартманите се наоѓа маркетот ,,Џокере” во кој можете да набавите се што ви е потребно.

Располагаме со три соби, две со три кревети и една со четири кревети. Секоја соба располага со сопствена кујна и тоалет, ТВ, Wi-Fi, паркинг, греење на струја.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Апартмани Винце. 076/408-909

Share on:

Апартмани АРИА

Апартмани АРИА се наоѓаат веднаш на влезот од градот. Од центарот на градот се оддалечени само 5 минути.

Располагаат со два комплетно опремени апартмани во близина на центарот. Дневна соба, спална соба, кујна, тоалет , WiFi, кабелска телевизија и паркинг.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Апартмани Ариа. 078/968-607

Share on:

Villa Verde

Вила Верде се наоѓа на влезот од градот, од левата страна. Од центарот на градот е оддалечена нецели 5 минути.

Вилата располага со купатило, комплетна кујна, греење, ТВ, Wi-Fi, тераса, сопствен паркинг.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Вила Верде. 071/567-276

Share on:
Викенд во Крушево

Викенд во Крушево

error

Уживате во нашиот сајт? Споделете да дознаат и другите. :)