Каса Мулар

Каса Мулар или Апартмани Мулар се наоѓаат во строгиот центар на градот. На само 2 минути од локалните кафулиња, како и Градскиот парк и плоштадот. Во нивна близина се наоѓаат скоро сите крушевски ресторани и пицерии, како и мини маркети.

Каса Мулар располага со три комплетно опремени апартмани, вкупно 10 легла. Исто така располага со купатило, кујна, ТВ, Wi-Fi, греење, односно се што е потребно за вашиот престој да биде пријатен.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Каса Мулар. 075/734-116

Share on:

Вила Флора

Вила Флора се наоѓа во хотелскиот дел од градот. Во близина се наоѓаат хотелот Монтана Палас, хотел Панорама и Спа, како и хотелот Илинден. Вилата Ви го нуди градот на дланка.

Вилата располага со комплетно опремени апартмани, па секој апартман располага со сопствено купатило, кујна, парно греење, ТВ, Wi-Fi, двор.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Вила Флора. 076/333-040

Share on:

Вила Флора 1 се наоѓа веднаш до жичарницата и на 5 минути од центарот на градот.

Вилата располага со апартмани и неколку соби, купатило, кујна, паркинг, тераса, греење.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Вила Флора 1.

Share on:

Апартмани- студија ЛЕГА

Апартманите Лега се наоѓаат на влезот на градот. Веднаш наспроти апартманите се наоѓаат Ресторанот Шапе и Пицеријата Рома.

Секое студио има сопствено купатило, мини кујна, ТВ, Wi-Fi и парно греење.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Апартмани- студија ЛЕГА. 070/829-108

Share on:
Викенд во Крушево

Викенд во Крушево

error

Уживате во нашиот сајт? Споделете да дознаат и другите. :)