Apartment Kristi

Апартман Кристи се наоѓа во близина на жичарницата, поточно на главниот пат. Од центарот е оддалечен само 5 минути. Во негова околина има два маркети, каде што можете да набавите се што ви е потребно.

Апартманот е модерно уреден, со тоа што има своја сопствена кујна, купатило, трпезариска маса. Располага и со ТВ, Wi-Fi, греење, паркинг простор.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Апартман Кристи.

078/309-941

Share on:
Викенд во Крушево

Викенд во Крушево

error

Уживате во нашиот сајт? Споделете да дознаат и другите. :)