Апартмани Ана

Апартмани Ана се наоѓаат веднаш до жичарницата. На само 5 минути од центарот на градот. Веднаш до апартманите се наоѓа маркетот ,,Џокере”, каде можете да набавите се што ви е потребно.

Располагаат со еден фамилијарен апартман за шест лица, кој има своја кујна, купатило, ТВ, Wi-Fi, греење, посебен влез, голем двор и скара, како и сопствен паркинг простор.

Апартманите Ана имаат се што ви е потребно за пријатен престој.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Апартмани Ана.

070/599-131

Share on:
Викенд во Крушево

Викенд во Крушево

error

Уживате во нашиот сајт? Споделете да дознаат и другите. :)