Апартмани Дорис

Апартмани Дорис се наоѓаат на главниот пат, во близина на Спомен куќата на Тодор Проески и Гумење. Веднаш до нив има неколку маркети, во кои можете да набавите се што ви е потребно. Од центарот на градот се оддалечени само 5 минути.

Располагаат со 3 модерно опремени апартмани, кои имаат сопствено купатило, мини кујна, ТВ, Wi-Fi, греење, паркинг и се што ви е потребно за пријатен престој.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Апартмани Дорис.

076/483-700

Share on:
Викенд во Крушево

Викенд во Крушево

error

Уживате во нашиот сајт? Споделете да дознаат и другите. :)