Хотел Скорпион

Хотел Скорпион се наоѓа веднаш наспроти Спомен куќата на Тодор Проески и Гумење. Во близина на хотелот можете пеш да прошетате до вештачкото Крушевско езеро, како и до црквата Св. Недела.

Во Скорпион може да го искористите и Вашиот ваучер за туризам

Располагаат со 15 модерно опремени апартмани со по два, три и четири легла, купатило, ТВ, Wi-Fi, греење, паркинг и се што е потребно за пријатен престој.

Покрај апартманите, можете да уживате во нивниот ресторан Либра, во кој се приготвуваат прекрасни и вкусни јадења.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Апартмани Скорпион.

? vikendvokrusevo@yahoo.com
☎ 075/851-850

Share on:
Викенд во Крушево

Викенд во Крушево

error

Уживате во нашиот сајт? Споделете да дознаат и другите. :)