Апартмани Сани

Апартманите Сани се наоѓаат во центарот на градот, зад црквата Св. Јован. Во нивна близина се наоѓаат познатите крушевски пицерии и ресторани,мини маркети, како и Градскиот парк и плоштадот.

Апартманите располагаат со 4 комплетно опремени апартмани, со вкупно 12 лежаи. Секој од апартманите има сопствено купатило, кујна, ТВ, Wi-Fi, парно греење, голем двор и сопствен паркинг.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Апартмани Сани. 075/292-413

Share on:
Викенд во Крушево

Викенд во Крушево

error

Уживате во нашиот сајт? Споделете да дознаат и другите. :)