Maya’s Apartments

Маја Апартмани се едни од поновите апартмани во Крушево.

Се наоѓаат во близина на жичарницата, а од центарот на градот се оддалечени 5 минути.

Располагаат со два модерно опремени апартмани, кои имаат сопствено купатило, кујна, ТВ, Wi-Fi, греење на струја, сопствен паркинг простор, голем двор и скара.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Maya’s Apartments.

071/356-761

Share on:
Викенд во Крушево

Викенд во Крушево

error

Уживате во нашиот сајт? Споделете да дознаат и другите. :)