Вила Себастијан – мирис на ново и неодолив пејзаж

Вила Себастијан е местото каде што можете максимално да уживате во панорама на Крушево. Прозорците на вилата нудат прекрасен поглед кон градот кој ќе ви ги наполни батериите.

Прекрасниот поглед е зачинет со комфор и мирис на ново, со оглед на фактот дека оваа вила е една од поновите во Крушево.

Цените се пристапни, а Вила Себастијан нуди и сопствен паркинг.

Еве што ви порачуваат вашите домаќини од Вила Себастијан:

Вила Себастијан е лоцирана во мирна и спокојна околина на историскиот град Крушево. Нуди посебен панорамски поглед на градот со своите 7 опремени апартмани. Вилата поседува сопствен паркинг за повеќе автомобили, а собите располагаат со тераса, TV, wi-fi, парно греење, кујна и купатило.

На само 5 минути до центар и 2 минути до жичарницата. Ваше е да изберете, а наше е да Ве удостоиме на најдобар можен начин! Ве очекуваме, драги наши.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Вила Себастијан. 077/442-638

Share on:
Викенд во Крушево

Викенд во Крушево

error

Уживате во нашиот сајт? Споделете да дознаат и другите. :)