Вила ла Мунте за ново задоволство од Крушево

И со короната Крушево добив нови, проширени и подобрени сместувачки објекти. Денес ќе ја посетиме Вила ла Мунте.

Оваа вила е скоро реновирана и оспособена со 8 апартмани кои нудат комфор, современ изглед и, секако, одлична локација. Дека локацијата е навистина одлична погледнете ја фотографијата подолу.

Апартманите се целосно опремени и подготвени се за сите годишни времиња. Она што за нас е најпривлечно се живите бои кои ги обележуваат апартманите во кои, топло препорачуваме, ќе престојувате.

Следете ја Фејсбук страницата на Вила ла Мунте или контактирајте го нашиот тим за да ве поврземе со ова ново задоволство од Крушево.

Share on:

Вашето место за нови спомени од Крушево

Свети Никола бутик хотел {by skar} е место за нови спомени од Крушево.

Располага со 8 соби кои имаат свои имиња (како: Св. Никола, Никола Мартиноски, Доилка и др.) кои во себе носат големо значење за Крушево.

Хотелот се наоѓа во центарот на градот, а истиот е во сопственост на пицерија Скар чии специјалитети ќе може да ги пробате како дополнително искуство.

Понудата на Свети Никола бутик хотел вклучува појадок и бесплатно кафе, додека самите соби нудат пријатен и модерен амбиент, од терасите може да уживате во пејзажите од Крушево и фасадата на објектот е уште едно обележје и на брендот и на град Крушево.

За да се информирате подетално и да резервирате следете ги следниве контакт адреси:

072 820 820
svetinikolahotel@gmail.com
Facebook.com
Instagram.com

Свети Никола Boutique Hotel by skar – Вашето место за нови спомени од Крушево.

Share on:

Ново место за нови спомени – Св. Никола Boutique Hotel {by skar}

Пицерија Скар, еден од најпрепознатливите брендови на Крушево, го подготвува својот нов проект кој ќе го носи името Св. Никола Boutique Hotel {by skar}.

Се работи за нов сместувачки капацитет кој треба да биде отворен до крајот на годината, а ќе содржи осум апартмани секој од нив со посебно име и приказна позади себе.

Апартманите ќе бидат дел од една уникатна зграда која е една од ретките со зачувана фасада симбол на уникатната крушевска архитектура.

Исто така, од самите апартмани има поглед кон неколку делови на градот.

Она што можеби е најинтересно, авторот на овој проект сака да создаде место, како што тие го нарекуваат, за создавање на нови спомени. Така што, бидете трпеливи Скар ви подготвува ново катче за вашите нови спомени од Крушево.

Очекувајте за многу скоро да ви ги презентираме прекрасните пејзажи кои ќе може да ги зграпчите од новите апартмани, како и самите апартмани подготвени само за вас. Наскоро…

Share on:

Apartment Kristi

Апартман Кристи се наоѓа во близина на жичарницата, поточно на главниот пат. Од центарот е оддалечен само 5 минути. Во негова околина има два маркети, каде што можете да набавите се што ви е потребно.

Апартманот е модерно уреден, со тоа што има своја сопствена кујна, купатило, трпезариска маса. Располага и со ТВ, Wi-Fi, греење, паркинг простор.

Контактирајте не’ и ќе Ве поврземе со Апартман Кристи.

078/309-941

Share on:
Викенд во Крушево

Викенд во Крушево

error

Уживате во нашиот сајт? Споделете да дознаат и другите. :)